*.::REBELDE Srbija Forum::.RSF*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*.::REBELDE Srbija Forum::.RSF*

Dobrodosli!Welcome!Bienwida!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Anchy black (W)ampire

Ići dole 
+4
@|!cE w@mq
P.S. I love You...♥
rebelde-rbd
Bl@ck (W)@mq b@by
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorPoruka
P.S. I love You...♥
Admin
Admin
P.S. I love You...♥


Ženski
Broj poruka : 1649
Godina : 31
Lokacija : With You...
Posao/Hobi : basketball & tennis
Raspoloženje : just coooool...
Vase ime : Marijana
Vasa omiljena pesma od RBD-a? : Solo para ti, Sueles volver, Adios, Wanna be the rain, Los 5 Magnificos...
Vas omiljeni clan benda? : Dul & Ucker
Datum upisa : 17.01.2009

Anchy black (W)ampire - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anchy black (W)ampire   Anchy black (W)ampire - Page 8 EmptyPon Maj 04, 2009 2:30 pm

Oblacenja...
Nazad na vrh Ići dole
<*Vanny Vampire*>
Admin
Admin
<*Vanny Vampire*>


Ženski
Broj poruka : 1769
Godina : 28
Lokacija : Eh, ovako, imam sada čak 3 mogućnosti: prva je da sam s Edwardom na Isle Esme,, a druga da smo upravo u našoj kućici koju nam je Esme uredila... Treća je da jednostavno trčim sa vampirima!! A TI si ljubomorna u sva tri slučaja!! ♥
Posao/Hobi : Čekam da Stephenie shvati da mora završiti MS
Vase ime : Vanesa
Vasa omiljena pesma od RBD-a? : Una cancion, Solo para ti, Inalcanzable, Besame Sin Miedo, Enamorada, Otro dia que va, Mas tuya que mia
Vas omiljeni clan benda? : ♥️ Anahi ♥️ Dulce ♥️
Datum upisa : 18.01.2009

Anchy black (W)ampire - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anchy black (W)ampire   Anchy black (W)ampire - Page 8 EmptyUto Maj 05, 2009 1:50 am

Bl@ck (W)@mq b@by ::
Bezobraznice mala XD XD XD

Joj,ne mogu da biram...........kmeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!

u new Moon-u mi se swidja pocxetak,kraj i delowi gde se Belli priwidja edwardow glas...

U Eclipse ima mnoooogooo extra poglawlja i mislim da mi je ono za malllooo bolje od New moona,ali nikako mi se ne swidja deo u kome je ona kod Dzejkoba u sobi,gde mu priznaje da ga woli,i onao kad se njix dwoje ,,zwalawe".Uzas!
affraid

Pa... u New Moon-u ima premalooooooooooooooooo Edwarda!!
Pa mislim stvarrno!! obesicu te XD
Meni je od toga u sobi definitivno gore kada, dok traje borba, Jacob čuje da se ovo dvoje namjeravaju vjenčati... i kasnije Belli bude krivo i dozvoli JAcobu da je izljubi...

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

NE znam ko me od njih dvoje više nervira!!

**

Misliš li da su Bella i Edward savršen par?
Nazad na vrh Ići dole
http://cullen-wamqires.twilight-vampire.com
Bl@ck (W)@mq b@by
Admin
Admin
Bl@ck (W)@mq b@by


Ženski
Broj poruka : 2089
Godina : 30
Lokacija : Witx Cullens family
Posao/Hobi : nishta odredjeno
Raspoloženje : Uwek :-)
Vase ime : Anchy
Vasa omiljena pesma od RBD-a? : Inalcanzable
Vas omiljeni clan benda? : Christian,Dulce,Anny
Datum upisa : 13.01.2009

Anchy black (W)ampire - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anchy black (W)ampire   Anchy black (W)ampire - Page 8 EmptyUto Maj 05, 2009 11:48 am

<*Vanny Vampire*> ::
Bl@ck (W)@mq b@by ::
Bezobraznice mala XD XD XD

Joj,ne mogu da biram...........kmeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!

u new Moon-u mi se swidja pocxetak,kraj i delowi gde se Belli priwidja edwardow glas...

U Eclipse ima mnoooogooo extra poglawlja i mislim da mi je ono za malllooo bolje od New moona,ali nikako mi se ne swidja deo u kome je ona kod Dzejkoba u sobi,gde mu priznaje da ga woli,i onao kad se njix dwoje ,,zwalawe".Uzas!
affraid

Pa... u New Moon-u ima premalooooooooooooooooo Edwarda!!
Pa mislim stvarrno!! obesicu te XD
Meni je od toga u sobi definitivno gore kada, dok traje borba, Jacob čuje da se ovo dvoje namjeravaju vjenčati... i kasnije Belli bude krivo i dozvoli JAcobu da je izljubi...

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

NE znam ko me od njih dvoje više nervira!!

**

Misliš li da su Bella i Edward savršen par?

Ma budale!!!

Pa ja mislim da jesu sawrsxeni,ali...pf

Zato jedwa cxekam da pocxnem da cxitam Breaking dawn!Cxula sa da Bella kaze da joj je kucxence uwek bilo samo prijatelj!
juhu juhu juhu

Xm,maki,pa znasx...Farmerke ili bermude,suknju nosim jako retko.neka majcxica,bolero,ili duga majca pa preko kratka...
dole patike ili baletanke,mada preko zime obozawam da nosim cxizme i uwucxem farmerke unutra.Uz to swe obicxno ide nakit(mindjusxe,narukwica,lancxe) i neki kaisx...To je moje swakodnewno...ali ima i momenata kad smislim nesxto ludo i otkacxeno...
Very Happy trenutno mi je omiljena kombinacija farmerke,crna majca ili rolka bez rukawa,crne patike i teksas jakna
Nazad na vrh Ići dole
http://cullen-wamqires.twilight-vampire.com
P.S. I love You...♥
Admin
Admin
P.S. I love You...♥


Ženski
Broj poruka : 1649
Godina : 31
Lokacija : With You...
Posao/Hobi : basketball & tennis
Raspoloženje : just coooool...
Vase ime : Marijana
Vasa omiljena pesma od RBD-a? : Solo para ti, Sueles volver, Adios, Wanna be the rain, Los 5 Magnificos...
Vas omiljeni clan benda? : Dul & Ucker
Datum upisa : 17.01.2009

Anchy black (W)ampire - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anchy black (W)ampire   Anchy black (W)ampire - Page 8 EmptyČet Maj 21, 2009 4:51 am

Znam...svidja mi se tvoj stil...Wink
Kada i zasto si poslednji put pozelela da bacis mobilni telefon?
Nazad na vrh Ići dole
Bl@ck (W)@mq b@by
Admin
Admin
Bl@ck (W)@mq b@by


Ženski
Broj poruka : 2089
Godina : 30
Lokacija : Witx Cullens family
Posao/Hobi : nishta odredjeno
Raspoloženje : Uwek :-)
Vase ime : Anchy
Vasa omiljena pesma od RBD-a? : Inalcanzable
Vas omiljeni clan benda? : Christian,Dulce,Anny
Datum upisa : 13.01.2009

Anchy black (W)ampire - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anchy black (W)ampire   Anchy black (W)ampire - Page 8 EmptyNed Jun 14, 2009 1:37 pm

Kada me je smarala jedna drugarica koje sam zelela da se otarasim jer se samnom druzi samo iz koristi
Nazad na vrh Ići dole
http://cullen-wamqires.twilight-vampire.com
Sponsored content





Anchy black (W)ampire - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Anchy black (W)ampire   Anchy black (W)ampire - Page 8 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Anchy black (W)ampire
Nazad na vrh 
Strana 8 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*.::REBELDE Srbija Forum::.RSF* :: Ostalo & Off RBD :: Hot Seats-
Skoči na: